Antalya Belediye Başkanı Muhittin Böcek Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, Yüce Türk Milleti’nin azim, kararlılık ve destansı mücadelesiyle kurulan Cumhuriyetimizin 99. yıl dönümünü milletçe kutlamanın gurur, heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

 

Ata’mızın 10. Yıl Nutkunda “En büyük bayram” olarak nitelendirdiği 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN. Cumhuriyetimizi bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. 

 

Her 29 Ekim bize inanmayı, var olmayı, bitti denilen yerden yeniden başlamayı hatırlatır. İmkansızın mümkün olduğu gün olan 29 Ekim, millet olmanın, özgür olmanın, biz olmanın gücünü hatırlatır. Özgürlük ve bağımsızlığı için var gücüyle mücadele eden Türk Milleti’nin en büyük kazanımı olan Cumhuriyet meşalesi, 99 yıldır hiç sönmeden yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor.

 

Ömrünün her anını bu vatan ve bu Cumhuriyet için harcayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yaşamı boyunca birçok devrime imza atmış ancak en büyük devrimi CUMHURİYET olmuştur. Özgürlük ve bağımsızlığımızın, birlik ve beraberliğimizin en büyük güvencesi olan Cumhuriyetimizin, geleceğimizin teminatı gençlerimizin omuzlarında çok daha ileriye taşınacağına inancım tamdır.  

 

Gelecek yıl bir asrı geride bırakacak koca bir çınar olan Cumhuriyetimizin 100. Yılını 

sizlerle birlikte büyük bir coşku ve heyecanla kutlayacağız. 29 Ekim Cumartesi günü tüm hemşerilerimi bayraklarıyla birlikte saat 19.00’da Konyaaltı varyanttan başlayacak Fener Alayı’na ve ardından saat 20.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceğimiz Sefo konserine davet ediyorum. 

 

Attığımız her adımda Ata’mızın izinden gitmeye, Cumhuriyetimize, Atatürk’ün devrim ve ilkelerine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Yüzümüzü hep aydınlığa, özgürlüğe ve daha güzel yarınlara çevireceğiz. Cumhuriyetimizin 99. yılını bir kez daha kutluyor, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. 

 

YAŞASIN CUMHURİYET! 

Sevgiyle kalın, Cumhuriyet’le kalın, Atatürk’le kalın. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı