Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, yayınladığı mesaj ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında; “Cumhuriyetin ilanının 99'nci yıl dönümünü milletçe bir kez daha büyük bir coşku ve heyecanla kutlamanın onur ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

 

Tarihin hiçbir döneminde esarete boyun eğmeyen Türk milleti, istiklaline ve istikbaline kasteden işgalcilere karşı başlattığı Kurtuluş Savaşı’nı, tarihte eşi benzeri olmayan bir kahramanlık timsali zaferle taçlandırmıştır. Dünya tarihine kazınan büyük zaferin ardından Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, milletimizin ortak eseridir.

 

Aziz milletimizin inanç, cesaret ve fedakârlıkla elde ettiği zaferin meyvesi olan Cumhuriyetimizin 99. yılını kutlarken, yeni bir çağın eşiğinde, büyük bir millet olarak, küresel güçlü bir devlet olma yolunda yürümenin heyecanını yaşıyoruz.

 

Türkiye Cumhuriyeti, yeni hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Cumhuriyetimizi çok daha güçlü, çok daha müreffeh bir şekilde nice yıllara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, bugün; özgür yaşadığımız vatanı, kazandıkları zaferle bizlere emanet eden, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere; tüm şehit ve gazilerimizi de rahmetle, saygıyla ve minnetle yâd ediyorum.

 

Ayrıca; 29 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da Kavaklı Kongre Sarayı önünden Anıtpark’a kadar yapacağımız fener alayına ve Gölcük Anıtpark’ta saat 20.00’da yapılacak Cumhuriyet Konserine tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı