Prof. Dr. Gökalp Öner Türkiye’nin Kültür ve Turizm elçisi

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Gökalp Öner, Türkiye Tanıtım Platformu (TÜTAP) tarafından Türkiye’nin Kültür ve Turizm elçisi seçildi. 

 

Prof. Dr. Gökalp Öner’e, Türkiye Tanıtım Platformu (TÜTAP) Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Yıldız tarafından ‘Türkiye’nin Kültür ve Turizm Elçisi Beratı’ verildi.

 

‘Sağlık turizminde başarılı olanlara veriliyor’

TÜTAP Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Yıldız, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Gökalp Öner’e TÜTAP (Türkiye Tanıtım Platformu) tarafından Türkiye’nin Kültür ve Turizm elçisi beratını teslim ederken şu konuşmayı yaptı; “Türkiye Tanıtım Platformu ülkemizin hem yurt içinde hem de yurt dışında tanıtılmasını yürüten bir platform. 15 yıldır Türkiye’nin tanıtılmasında bir çok proje yapıldı. 2019 yılında Türkiye’nin en yüksek rakamlarına ulaştık, hem turist açısından, hem milli gelir olarak. Burada da TÜTAP’ın çok büyük katkısı oldu. Turizm çeşitliliği bakımından dünyanın en zengin ülkesiyiz. Biz sağlık turizmine çok önem veriyoruz. Özellikle sağlık turizmi ile kültür turizmini entegre edip daha verimli sonuçlar almayı hedefliyoruz. O yüzden sağlık turizminde başarılı olan kişileri de ödüllendirmek, mükafatlandırmak bizim bir misyonumuz. Prof. Dr. Gökalp Öner de sağlık turizminin içerisinde olduğundan ve başarılı çalışmalarından ötürü böyle bir önemli ödüle layık görüldü.” 

 

“Mutluluk verici”

Prof. Dr. Gökalp Öner, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Türkiye, sağlık alanında dünyanın sayılı yerleri arasında. Bizim de Avrupa, İngiltere ve İsveç ile bağlantılarımız oldu. Hem ülkemizin ismini duyurmak, hem de katkı sağlamak amaçlı sağlık turizmini geliştirmemiz gerekiyor. Güzel işler yapıyoruz. Güzel işlerin de hem ülkemiz, hem de dünya tarafından görülmesi de mutluluk verici.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı