Çocukların Hafta Sonu AKM’de Kral Şakir İle Renklenecek

Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Sanat Merkezi, çocukları 29-30 Ekim tarihleri arasında, Türkiye’nin çok sevilen yerli çizgi dizisi Kral Şakir’in Dublaj Kutusu’na davet ediyor. Dünyanın ilk portatif profesyonel dublaj stüdyosu olan Dublaj Kutusu’nda çocuklar, çok sevilen Kral Şakir çizgi filmindeki bir karakteri seslendirme imkânı buluyor. 

 

AKM Çocuk Sanat Merkezi çocukların hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim yaşayabilecekleri Kral Şakir Dublaj Kutusu etkinliğine ev sahipliği yapıyor. 29-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, Türkiye’nin çok sevilen yerli çizgi dizisi karakteri Kral Şakir’in ve eğlenceli arkadaşlarının dünyasına kendi sesleriyle dâhil olma fırsatı yakalıyor. 

 

Dünyanın ilk portatif profesyonel dublaj stüdyosu olan Dublaj Kutusu’nun AKM’deki bu etkinliğinde, 5-14 yaş aralığındaki çocuklar çok sevilen Kral Şakir çizgi filmindeki bir karakteri seslendirecek. Etkinliğe katılan çocuklar dublaj yaptıkları videonun montaj sürecini de izleyecek ve seslendirdikleri bu video kendilerine hediye edilecek. Eğlenceli bir deneyim sunan bu etkinlik çocuklara tonlama, diksiyon ve doğru Türkçe kullanımına yönelik öğretici bir atölye çalışması niteliği de taşıyor.

 

Çocukların dublajdan montaja bir çizgi filmin tüm sürecini takip edebileceği etkinlikler, 29 Ekim Cumartesi ve 30 Ekim Pazar günü saat 10.00’da başlayacak ve birer saat arayla devam edecek, son etkinlik saati ise 18.00 olacak. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı