Başkan Kırgöz’den Deliktaş’a anlamlı armağan: “Cumhuriyet Parkı”

Kent merkezi ve kırsal olmak üzere 30 mahallede hizmet seferberliğini sürdüren Dikili Belediyesi, sosyal yaşam alanlarına bir yenisini daha ekledi.

 

Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz’ün hayata geçirdiği projeler kapsamında Deliktaş Mahallesi’ne kazandırılan “Cumhuriyet Parkı”nın açılış törenine Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan, Deliktaş Mahallesi Muhtarı Sabri Gören, belediye meclis üyeleri, meslek odaları başkanları, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Türk Bayrağı ve Atatürk Büstü

Türk bayrağının göndere çekildiği törende, Atatürk büstünün açılış kurdelesini Başkan Kırgöz, Deliktaşlı hemşehrileriyle birlikte kesti. Çocuk oyun grupları, spor aletleri, oturma bankları ile dizayn edilen Cumhuriyet Parkı, yediden yetmişe tüm vatandaşların güven içerisinde konforlu bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir yer olarak hizmete sunuldu.

 

Deliktaş Mahallesi Muhtarı Sabri Gören, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Adil Kırgöz’e teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

 

Başkan Kırgöz: “Deliktaş’ımıza yakışan bir park oldu.”

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde böyle bir parkı kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşayan Başkan Kırgöz şunları belirtti; “Dikili’mizin her noktasına ulaşıyor, kalıcı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ile iş birliğimizi sürdürüyoruz bu sayede yeni hizmetlerimiz de olacak. Deliktaş, üreten ve ilçemize ekonomik anlamda katkı sunan bir mahallemiz. Yürekleri Atatürk ve Cumhuriyet sevdasıyla çarpan Deliktaşlı hemşehrilemize yakışan bir şekilde parkımızı isimlendirerek güzide mahallemize kazandırdık. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Parkı’mız Deliktaş’ımıza hayırlı olsun.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı