Bybit sıfır işlem ücreti kampanyası uzatıldı

Yakaladığı büyük başarı ve kesintisiz ilgi üzerine, lider kripto borsası sıfır işlem ücreti kampanyasını uzatıyor 

 

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, yakaladığı ilgi ve başarıyı sürekli kılabilmek için başlattığı “sıfır işlem ücreti” kampanyasını 2022 yılının sonuna kadar uzattı.

 

Eylül ayında başlayan sıfır işlem ücreti kampanyası, kripto yolculuğuna iyi bir başlangıç yapma, finansal anlamda geleceği güçlendirme ve finansal özgürlüğü kazanma arayışındaki kripto meraklılarını hedefliyor. Bir ay sürmesi planlanan kampanya, yatırımcılardan gelen yoğun ilgi ve istek üzerine kampanya Bybit tarafından 2022 yılının sonuna kadar uzatıldı. 

 

Kampanya ilgi görmeye devam ediyor ve sektördeki yeni trendi belirliyor. 

Sıfır ücret kampanyası,  sektörün bugüne dek şahit olduğu en büyük sıfır işlem ücreti kampanyası olup 160’ı aşkın ülkedeki yatırımcıya şu an için 289 olan ancak sayısı hızla artmaya devam eden Spot çiftlerinde sıfır işlem ücreti sunuyor.

 

Sıfır işlem ücreti kampanyasının yakaladığı başarı, Bybit’in durmak bilmeyen büyüme hızına da dikkat çekti. CoinMarketCap ve CoinGecko platformu verilerine göre ilk 10’da yer alan Bybit, bu süre zarfında sergilediği performansla rakiplerini geride bıraktı. 4. yaşını kutlamaya hazırlanan Bybit, yeni yaşını kendinden çok daha emin ve enerjik olarak karşılıyor. 

 

Bybit, istikrarlı bir biçimde sürdürdüğü başarısını yenilikçi yaklaşımına ve çözümlerine bağlıyor. Kripto dünyasındaki en kapsamlı ürün portföylerinden birine sahip olan Bybit, kullanıcıların kripto deneyimini üst düzeye taşımaya devam ediyor.

 

Lider konumdaki altyapısını geliştirmeye devam eden Bybit, kriptodaki tüm işlemlerin yapılabileceği, herkesin ulaşabileceği tek platform olma yolunda ilerliyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı