Web Tasarım Bayilik

Web tasarım bayisi olarak kendi markanınız ile web sitesi satabilirsiniz. Yönetim panelli Web Tasarım yazılımları ile internet sayfası kurma sektöründe en büyük şirket olan Bilgikurumsal.com binlerce web sitesi referansına web tasarım hizmeti vermektedir. Web Tasarım tasarımlarını satın almadan önce düzenleyebilirsiniz. İnternet sitesi kurma paketlerimiz kolay yönetilebilir ve avantajlıdır.

Web Tasarım İçerisindeki Özellikler Neler?

Web Tasarım paketleri bir çok özellikleri kapsar. Bazı özellikleri;

  • Özelleştirilebilir Web Tasarım Web Tasarımı
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Domain Dahil
  • Barındırma Ücreti Yok
  • Limitsiz E-Posta
  • Sınırsız Sayfa Oluşturma

Aradığınız Web Tasarım Şablonları

Belirlediğiniz web tasarım hazır site şablonunu düzenle bağlantısı aracılığıyla deneyebilirsiniz. Oluşturduğunuz deneme sayfasında istediğiniz görselleri kolay bir şekilde kullanabilir, içerik ekleyebilirsiniz. Şablonların font türü, font rengi, sayfa başlıkları haricinde de çok sayıda özelliğini değiştirebilirsiniz. Bilgi Bankasında yardım dökümanları mevcuttur. Web Tasarım şablonları mobil uyumludur.

Web Tasarım Bayilik Şartları

Eğer web tasarım ajansına sahipseniz web tasarım bayilik programına kayıt olabilirsiniz. Bir web tasarım internet sitesi fiyatı talep edilen yazılımsal özelliklere göre belirlenmektedir. Bilgi Kurumsal’da web sitesi maliyeti ucuzdur. Örnek verecek olursak, 397 sayfa ve içerik, 263 resim yüklerseniz şablon fiyatlarıyla site sahibi olabilirsiniz. Ekonomik hazır web tasarım web sayfası için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Paketi ile Kaç Adet E-Posta Oluşturabilirim?

Sınırsız bir şekilde email açabilirsiniz. Web Tasarım paketlerinde e-posta alan limiti yoktur.

Web Tasarım Web Sitesini Nasıl Kurabilirim?

Web tasarım bayisi olmak için öncelikle hazır web sitesi bayilik programına başvuru yapmalısınız. Hazır web sitesi şablonları sayesinde internet sayfası sahibi olmak oldukça kolaydır. Beğendiğiniz web tasarımın yanında yer alan sipariş oluşturma bağlantısı üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme onayının ardından kısa süre içerisinde web siteniz yayına alınacaktır. Web Tasarım yedeklemeleri firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum tamamlandıktan sonra sitenizin bilgileri gönderilecektir. Edirne , Niğde ve Yalova şehirleriyle beraber dünyanın her yerinde referansımız mevcuttur.

Ücretsiz Web Tasarım İnternet Sitesi Mümkün müdür?

Üzgünüz bedava hazır web sitesi sahibi olmak mümkün değildir. Hazır web sitesi bayilik programına kayıt olduktan sonra indirimli fiyatlarla web sitesi kurabilirsiniz. Web sitesinin yayınlanması için mecburen domain olması gerekir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım Yönetim Paneli

Web Tasarım web sitenizi sosyal medya hesaplarınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Web Tasarım yönetim ekranı Türkçedir ve çok dillidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı