Elektronik Sigara Aromaları

Öncelikle bir e-sigaranın patlama olasılığı bir tablet ya da cep telefonununki ile aynıdır. Cihazda kullanılan piller büyük önem taşımaktadır. Türkiye’de ve ıqos heets sipariş yurt dışında kullanıcı hatasından kaynaklanan e-sigara patlamalarının çoğu e-sigara pilleri ve şarj cihazlarından kaynaklanmaktadır.

Elektronik sigaranızı şarj ederken yapacağınız hatalar size pahalıya mal olabilir. Şarj sırasında sizi rahatsız edebilecek bir patlama meydana gelebilir. Bu nedenle, lütfen cihazınızı orijinal cihaz ve şarj kablosu kullanarak şarj edin. Lütfen kullandığınız heets sigara şarj cihazını e-sigaradan uzak tutun çünkü e-sigara ile ilgisi yoktur, kesin bir yoğunluk değeri yoktur ve sadece girişe karşılık gelir. USB bağlantı noktası uyumluluğu, cihazınızın düzgün ve hijyenik olarak şarj edildiği anlamına gelmez.

En kritik nokta elektronik sigaranın pilidir. 18650 lityum iyon piller doğrudan yangına neden olur ve gözetimsiz bırakılırsa patlamaya neden olabilir. pil ile ilgili hatalar ve alınması gereken önlemler;

Hasarlı, açık veya kırık pili veya bandı uygun şekilde atın. Aksi takdirde gaz çıkışında yangına, kısa devreye veya patlamaya neden olabilir.

E-sigara pili ıslanırsa kesinlikle kullanmayınız ve sudan uzak tutunuz.

Uzun ömürlü şarj edilemeyen piller cihazdan akarsa, pili cihazınızdan çıkarın ve pil bölmesini dikkatlice temizleyin.

Başlığın pil bölmesinden çıkıntı yapan kısmında bir sızıntı olabilir. Bu durumda pil bölmesini dikkatlice temizleyin ve su itici bir sprey seçin.

RBA, RTA ve RDA atomik enjeksiyon tipi sizin için sargılıdır, hiçbir arıza kısa devreye neden olmaz, herhangi bir arıza göz ardı edilir.

Pilin gücü ve kalitesi ne kadar yüksek olursa, sizin için o kadar iyidir. 20 Ah altındaki aküleri kullanmayı sevmiyorum.

Güç düğmesine uzun süre basarak cihazınızın sınırlarını aşmaya çalışmayın. Nebülizörden buğuyu teneffüs ettikten sonra 5-6 saniye basılı tutun. Aşırı ısı ve direnç, enjektörün ve pilin ısınmasına neden olur. E-sigaralarınızı taşırken nereye gönderdiğinize çok dikkat edin. Elektronik sigaraları keyfi olarak çantanızda veya cebinizde taşımayın. Taşıma sırasında IQos Elektronik Sigara elektrik devreleri tarafından korunmayan ve anahtarlı kilidi olmayan modellere özellikle dikkat edin. Sola basılan tuşlar, cihazınızın aşırı ısınmasına, bozulmasına ve patlamasına neden olabilir. Korumalı devreye sahip modellerde tuş kilidini etkinleştirin. Anahtarınız vurulsa bile size zarar vermez.

Kendi vape şırıngalarınızı veya pillerinizi icat etmeye, uyumsuz ürünleri karıştırmaya veya sizi hayal kırıklığına uğratacak tamamlayıcı ürünlerle geliştirmeye çalışmayın. Yangın durumu ile karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni