Yu-Gi-Oh Duel Links 28 Eylül’de Vrains Evrenine Kapılarını Açacak

Link Summons ve VRAINS Evreni büyük bir güncellemeyle oyuna eklenecek

 

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), VRAINS Evreni'nin bu ayın sonlarında Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS'e geleceğini açıkladı. İkonik anime Yu-Gi-Oh! VRAINS'in sanal evreni, popüler mobil ve PC oyununda yapılan büyük bir güncellemenin parçası olarak 28 Eylül'de geliyor.

 

VRAINS Evreni’nin gelişiyle birlikte, Düellocular uzun zamandır talep edilen Link Summoning’e kavuşuyorlar. Bir oyuncu, sahaya güçlü Link Canavarları getirmek için Link Summon edebilir. Bu canavarlar, işaret ettikleri bölgelerdeki kartlara özel efektler uygulayarak Düellocular için kilit rol oynarlar. Link Summoning'in dahil edilmesi aynı zamanda Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS’e yeni bir EX Monster Zone eklendiğinin de habercisi. Bu büyük güncellemeyle oyuncuların oyundan daha da keyif almaları ve yepyeni stratejiler geliştirebilmelerinin sağlanması hedefleniyor.

 

Bu ayın büyük güncellemesi VRAINS Evreni ve Link Summoning'e ek olarak oyuna yepyeni görevler ve kartlar da getirecek. Düellocular ayrıca oynanabilir yeni bir karakterle tanışacaklar: Yu-Gi-Oh! VRAINS'in baş kahramanı Playmaker. Yeni VRAINS Evreninin kutlamak için, tüm Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS oyuncuları, yeni Link Monster, Code Talker dahil olmak üzere çeşitli giriş bonusları almaya hak kazanacak. Tüm log-in bonusları şu şekilde sıralanıyor:

 

  • Prismatic Code Talker, Prismatic Cyberse Wizard ve Prismatic Backup Secretary kartları
  • 10 ücretsiz pull ve 42. Main Box’tan garanti bir UR kartı
  • 2 UR Bileti – 1 Prismatic ve 1 Normal 
  • 1 UR Dream Bileti – Glossy
  • 2 SR Bileti – 1 Prismatic ve 1 Normal 
  • 1 SR Dream Bileti – Glossy
  • 1,000 Mücevher
  • 1 Skill Bileti
  • 1 Karakter Açma Bileti
  • Yu-Gi-Oh! VRAINS temalı Yeni Kartlık ve Oyun Matı aksesuarları

 

Resmi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nu temel alan Yu-Gi-Oh! Duel LinksKONAMI’nin dünyaca ünlü oyununu mobil cihazlara ve PC’ye taşıyor. Düellocular Yami Yugi, Jaden Yuki, Yusei Fudo gibi Yu-Gi-Oh! evreninin popüler karakterlerini dijital kart savaşlarında yaşatmaya devam ediyorlar.

 

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS dünya çapında 150 milyon indirmeye ulaştı. Dünyanın dört bir yanındaki düellocular 75 milyardan fazla kart topladı ve 7 milyar Düelloda savaştı.

  

Yu-Gi-Oh! serisi Kazuki Takahashi’nin dünyaca ünlü mangası Yu-Gi-Oh!’dan esinleniyor. Bu manga, 1996 yılında SHUEISHA Inc. Tarafından yayınlanan Weekly Shonen Jump dergisinde seri haline getiriliyor ve halen TV-Tokyo iştirakçisi kanallarda yayınlanan “Yu-Gi-Oh!” animasyon serisiyle devam etmekte. KONAMI ilk Yu-Gi-Oh! konsol oyununu 1998 yılında yayınladı ve seri, koleksiyon kartı oyunu da dahil olmak üzere, halen dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. KONAMI farklı kanallardan Yu-Gi-Oh! içerikleri üretmeye devam ederek serinin ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı