Legrand veri merkezlerinin tüm ihtiyaçlarını kapsayan uçtan uca entegre çözümler sunarak verimliliği garanti ediyor!

Legrand Veri Merkezi Çözümleri 30 yılı aşkın süredir veri merkezlerinin tüm gereksinimlerine optimum yanıt veren, güvenilir, verimli ve ölçeklenebilir altyapılar inşaa ediyor.

 

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand, 2021 yılında Türkiye’de faaliyete geçen LDCS ekibi ile veri merkezlerinin özel gereksinimlerine optimum çözümler sağlamaya devam ediyor. LDCS, güç dağıtımı, enerji iletimi ve yönetiminden, koridor uygulamaları, yapısal kablolama sistemleri ve komple kablo yönetimine kadar sağladığı ürün ve sistemler ile yüksek enerji verimliliği sağlayan ve pazarın sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmek için ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır.

 

Veri merkezleri, yüklü miktarda enerji tüketen ve değişen gereksinimleri olan hassas yapılardır ve büyük miktarda veri içeren sunucuları barındırırlar. Esnek, verimli ve güvenilir olmalarını sağlamak, dolayısıyla her koşulda yüksek performans sağlayan dayanıklı bir altyapı uygulamak demektir.  Globalde satın aldığı alanında uzman firmalar ile büyüyen Legrand’ın Tükiye’de faaliyet gösteren uzman markaları ile veri merkezleri için uçtan uca çözümler sunar.

 

Kesintisiz güç kaynakları: Legrand & İnform kesintisiz güç kaynakları veri merkezleri için yüksek verimlilik, “Hot swap” yapısıyla bakım ve onarım için kolaylık sağlarken modüler yapısıyla güç arttırımında ve yedeklemede esneklik sağlar.

 

Veri merkezi kabinetleri ve koridor uygulamaları: Estap’ın yüksek yük taşıma kapasitesi, esnek boyutları ile beraber farklı soğutma uygulamalarına mükemmel cevap verebilecek nitelikte DCMmax ve CloudMax kabinetleri ve Sıcak/Soğuk koridor uygulamaları ile veri merkezi uygulamalarında yüksek enerji verimliliği, ölçeklenebilirlik ve düşük işletme maliyetleri sağlanmaktadır.

 

Yapısal kablolama sistemleri: 25 yıl performas garantisi sunan LCS3 kablolama sistemleri bakır ve fiber optik ürünlerle veri kayıplarını minimize ederek veri merkezleri için yüksek performans sunar. HD Yüksek yoğunluklu fiber optik sistemi sayesinde veri merkezlerinin yüksek yoğunluk ihtiyacına, MTP sistemi ile de yüksek bant genişliği gereksimine optimum şekilde yanıt verir.

 

Komple kablo yönetimi: Legrand, veri merkezlerindeki mevcut kurulumların dayanıklılığını sağlamak ve kablolama değişikliklerine yol açabilecek ikincil hasarlardan kaçınmak için özel kablolama çözümleri geliştirmiştir. Cablofil tel örgü tavaları, Ez-path yangın bariyerleri ve LCS3 Fiber raceway kanalet sistemleri ile veri merkezlerinin tüm kablo yönetimi sağlar.

 

Kuru tip transformatörler ve busbar sistemleri: Legrand yüksek verimli kuru tip trafolar yüksek enerji verimliliği, mükemmel performans, düşük ekolojik ayak izi ile veri merkezleri için en ideal çözümdür. Starline yüksek güçlü busbarlar en zorlu, kritik güç uygulamaları için yüksek performans ve esneklik sağlar.

 

Güç dağıtımı & Ortam izleme ve yönetim sistemi: Raritan veri merkezi çözümleri, veri merkezlerindeki operasyonların güvenli ve sürdürülebilir şekilde sağlanması için güç dağıtımının yanı sıra gerçek zamanlı ortam izleme ve yönetim çözümleri sunar.

 

Alçak gerilim dağıtım panoları & Enerji ölçüm ve izleme: Tip test belgeli ve uluslararası standartlara sahip Legrand, alçak gerilim dağıtım panoları ile veri merkezlerinizin ihtiyaçlarına tam uygun pano çözümleri sağlar. Legrand ve IME enerji ölçüm ve izleme çözümleri ile veri merkezlerinizin tüketimlerinin izlenmesi ve yönetimini etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı