En son güncelleme ile Zyxel Nebula müşterilerini daha iyi bir lisanslama ve kullanıcı deneyimi bekliyor

Zyxel’in bulut tabanlı ağ yönetimi platformu Nebula, aldığı son güncelleme ile geri bildirimleri yanıtlayan gelişmiş bir kullanıcı deneyimi, kolaylaştırılmış lisans satın alma ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için kurulumda kolaylık sağlayan bağlantı özelliklerine sahip oldu.

 

Güvenli ve bulut destekli ağ çözümleri lideri Zyxel Networks, bugün yaptığı açıklamayla, popüler bulut tabanlı ağ yönetim platformu Nebula için 15. büyük güncellemeyi yayınladığını duyurdu. Kullanıcı deneyimine odaklanan P15 güncellemesi, lisans satın alma süreçlerini kolaylaştırıyor ve Nebula’nın ücretli özellikleri için ek destek sunuyor.

 

Güncelleme ayrıca switch’ler arasında artırılmış güvenlik ve dayanıklılık ile mobil router’lar için yeni bir uzaktan yapılandırıcı da içeriyor.

 

Lisans satın alma süreçleri artık çok daha kolay

Yeni güncelleme, müşterilerin Nebula uyumlu lisansları doğrudan yönetim portalı üzerinden satın almalarını sağlayacak. Güncelleme, genellikle lisans satın almak için farklı yollar deneyerek boşa zaman harcayan profesyonel kullanıcılar ve küçük işletmeler için ideal bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

 

Nebula Kontrol Merkezi'ndeki (NCC) Zyxel Marketplace e-ticaret platformu, süreci otomatikleştirerek kullanıcıların çevrimdışı satın almaya göre 10 kata kadar daha hızlı bir şekilde lisans satın almasına olanak tanıyor. Bu sayede küçük ve orta ölçekli işletmeler zamandan ciddi bir tasarruf elde ediyor. Zyxel, kanal iş ortakları için çevrimdışı veya çevrimiçi lisanslama platformu Circle aracılığıyla satın alma konusunda da esnek seçenekler sunuyor.

 

Ücretsiz deneme ve donanım yazılımı yükseltme avantajları

Yeni güncelleme ayrıca ücretli özellikler için 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü de getiriyor. Bu sayede küçük ve orta ölçekli işletmeler Nebula'nın tüm avantajlarını herhangi bir ücret ödemeden öncesinde deneme fırsatı elde etmiş oluyorlar. Bu deneme mekanizması, aynı zamanda, gösterge panosu genelinde tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

 

Gelen güncelleme ile Nebula kullanıcıları ayrıca donanım yazılımı yükseltmelerinde daha fazla esneklik elde edecek. Buna göre zamanlama, sürüm tercihleri ve daha fazlasını istedikleri gibi yönetebilecekler. Yeni seçenekler arasında, yazılımının en son veya en kararlı sürümlerini otomatikleştirme, zamanlama, erteleme veya manuel olarak yükseltme özelliği de yer alıyor.

 

Kullanıcı dostu premium özellikler 

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin genellikle sınırlı bütçeleri vardır. Bu yüzden maksimum değer sağlayacakları ürünlere ve özelliklere yatırım yaptıklarından emin olmak isterler. Nebula artık sahip olduğu süreçleri netleştiren görsel destek ile kullanıcıların bu endişelerini gidermelerine daha fazla yardımcı oluyor. 

 

Kullanıcılar, daha fazla bilgi keşfetmek için bir mouse ile her özelliğin üzerinde gezinebiliyor ve bu da onlara, hangi özelliklerin bireysel iş gereksinimlerine en uygun olduğu konusunda daha iyi bir fikir veriyor.

 

Zyxel Networking SBU Kıdemli Başkan Yardımcısı Kell Lin, “Nebula ‘nın 15. güncellemesinde sunduğumuz özellikleri, müşterilerimize mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için geliştirdik. Nebula ailesinin önceki güncellemeleri sonrasında gelen geri bildirimleri aldık. Ayrıca Zyxel ekosisteminin isteklerini ve fikirlerini dinledik. Bu yeni güncelleme ile gelen özellikler sayesinde, müşterilerimize karşılaştıkları zorluklarla baş etmeleri konusunda daha fazla destek veriyoruz. Ayrıca bu sayede küçük ve orta ölçekli işletmelerin hayatlarını da kolaylaştırıyoruz.

 

Nebula'nın en son güncellemesi, switch’ler için hem güvenliği hem de esnekliği artırıyor. “IP Source Guard”, ağları IP sızdırma saldırılarına karşı koruyor. Bu arada “Otomatik Yapılandırma Kurtarma”, switch’lerin merkezi NCC'den bağlantısını kaybetmesine neden olabilecek herhangi bir yanlış yapılandırmayı önlüyor. Ek olarak, mobil yönlendiriciler için zaman kazandıran bir uzaktan yapılandırıcı, kullanıcıların sahaya personel göndermek zorunda kalmadan 4G veya 5G yönlendiricileri uzaktan yapılandırabilmelerini de mümkün kılıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı