Acer’dan, 4K çözünürlük ve özel oyun modları ile oyunculara özel bir projeksiyon cihazı; Predator GM712

Kablosuz bağlantı konforunu 4000 lümenlik yüksek parlaklıkla birleştiren Acer Predator GM712 projeksiyon cihazı, HDR10 özellikli 4K UHD net projeksiyonu ile oyun deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşıyor.

 

Her yerde pratik bir şekilde kullanılabilmeleri ve TV ekranından büyük görüntü sunabilmeleri ile ev eğlencesinde giderek popülaritesi artan projeksiyon cihazları, kablosuz bağlantı desteği ve görüntü yansıtma gibi özellikleri sayesinde özellikle oyuncuların gözdesi olmuş durumda.

 

Acer’ın istediğiniz ortamı oyun alanına dönüştürebilen oyun projeksiyon cihazı Predator GM712, 4K UHD kalitesinde 300 inçe kadar genişleyebilen ekranı ile öne çıkıyor. Cihaz, sadece 2 metre mesafeden 75 inç görüntü boyutuna ulaşıyor. 4000 ANSI lümen parlaklık oranı ile aydınlık ortamlarda dahi kristal netliğinde, canlı görüntüler sunan bu lambalı projeksiyon cihazı, Dynamic Black teknolojisi sayesinde 10.000:1’e ulaşan çarpıcı dinamik kontrast oranı ile görüntüde mükemmel bir denge sunuyor.

 

Değişken yenileme hızı ile akıcı ve kırılmasız görüntüler

Gerekli kare sayısını destekleyebilecek bir bilgisayarınız varsa Yüksek Kare Hızı modu ile bilgisayarlarda 1080p kalitesinde 240 Hz’ye ya da Değişken Yenileme Hızı modu ile en yeni konsollarda 1080p kalitesinde 120 Hz'ye kadar yenileme hızına ulaşabiliyor. Predator GM712, Değişken Yenileme Hızı sayesinde sorunsuz, görüntü kırılmasız ve akıcı bir oyun deneyimi sağlıyor. Ekranınızdaki yenilemenin konsolunuzun veya bilgisayarınızın oluşturduğu kare sayısıyla senkronize edilmesi sayesinde gecikme ve/veya titreme azaltılarak ya da ortadan kaldırılarak daha iyi görseller elde ediliyor.

 

Modunuzu seçin, TV’ye veda edin

Olağanüstü kontrast oranı, HDR10 uyumluluğu ve DynamicBlack™ Teknolojisi ile bu projektör, parlak sahnelerde ayrıntıları daha belirgin hale getiriyor. Karanlık sahnelerde ise zengin siyah tonlar korunuyor. Ayrıca gölgelerdeki gizli ayrıntılar genel parlaklığı artırmak için iyileştiriliyor. Görüntülere ince ayar yapan Oyun Modu, kendinizi oyunun heyecana kaptırmak veya gizlenen düşmanlarınızı tespit etmek için kontrastı ve karanlık seviyeleri geliştiriyor. Ayrıca, ek futbol modu parlak sahnelerdeki parlaklığı, doygunluğu, netliği ve gamayı geliştirerek son derece canlı görüntüler sunuyor.

 

Kablosuz bağlantı ile kablo karmaşasına son 

Kablosuz dongle ile cihazlarınızla kolayca iletişim kurabilen ve bu sayede sizi kabloların yarattığı karmaşadan kurtaran projeksiyon cihazı, size en iyi görsel-işitsel deneyimi sunmak için çok sayıda ses-görüntü platformuyla çalışıyor ve çeşitli uygulamalara kolayca bağlanmanıza olanak tanıyor. 10 W özellikli hoparlöre sahip olan projeksiyon cihazı, seslerin net ve yüksek bir şekilde gelmesini sağlıyor, bu sayede muhteşem görüntüleri kaliteli bir ses deneyimi ile taçlandırıyor.

 

Kolay kurulum ve 7/24 kullanım 

Predator GM712’nin antimikrobiyal gümüş iyon maddenin mikrop birikiminde tutarlı bir azalma sağladığı kanıtlanan ISO 22196:2011 testinden geçen antimikrobiyal uzaktan kumandası, evin tüm fertleri ile hijyen konusunda içiniz rahat bir şekilde en sevdiğiniz programların keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 

 

Kolay kurulum ve 7/24 kullanım için tasarlanan Predator GM712, ayrıca karbon ayak izini azaltıp projektörün ömrünü uzatmaya yönelik çeşitli özellik ve teknolojiler ile geliyor. 7 gün 24 saat sürekli veya uzun süreli kullanım desteğiyle kesintisiz bir projeksiyon deneyimi sunan cihazda, 3D içerikler ek bir bilgisayara gerek olmadan 3D Blu-ray oynatıcılar, 3D set üstü cihazlar ve 3D oyun konsolları gibi uygun oynatma cihazlarından aktarılabiliyor. Lamba gücü kontrolüne olanak tanıyan ECO teknolojisi ve Eco Pro Modu ise lambanın parlaklığını 30 oranında azaltırken, Lamba ömrü 15 bin saate kadar uzuyor.

 

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Predator GM712 projeksiyon cihazı, 36.493 TL fiyat ile satışa sunuldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı