Gemlik Kitap Limanı ünlü yazarlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor!

Gemlik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Gemlik Kitap Limanı”nda “Nasıl Bir Milliyetçilik, Kim İçin Cumhuriyet” başlıklı panel gerçekleşti. Panelde yazarlar Selcan Taşçı, Ercüment Yahnici ve Adnan İslamoğulları konuştu.

 

Panele Gemlik Belediyesi Özel Kalem Müdürü Kemal Atan, belediye meclis üyeleri, CHP Bursa İl Başkan Vekili Turgut Özkan, CHP Gemlik İlçe Başkanvekili Saim Küçükakdere İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz katıldı.

 

Nasıl Bir Milliyetçilik, Kim için Cumhuriyet adlı panelden sonra, Yazar Prof. Dr. Cem Say’ın katılımıyla Yeni Ağdan Yapay Zekaya adlı panel gerçekleşti. Say, bilim ve yapay zekâ üzerine konuştuktan sonra panele katılanların sorularını cevapladı.

 

Basında sansür konuşuldu

Gün boyu kitapseverlere ev sahipliği yapan fuardaki bir diğer panelin konuğu ise gazeteci Ünsal Ünlü oldu. Gemlik halkının yoğun katılımıyla gerçekleşen panelde Ünsal Ünlü medya ve iktidar ilişkilerini irdelerken, basında sansür ve dezenformasyon yasasını da ele aldı.

 

Diğer panel ise yazarlar İnci Aral ve Gülşah Elikbank’ın katılımıyla gerçekleşti. Edebiyatta Kadın ve Aşk adlı panelde değişen zamanla birlikte aşk olgusu ve edebiyatta aşk temsiliyetleri konuşuldu.

 

Panellerin ardından yazarlar kitaplarını imzalayarak okurlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı