Hepsipay’de Yeni Bir Dönem Başlıyor

Hepsiburada’nın ‘Hemen Al Sonra Öde’ gibi birçok avantajı da beraberinde getiren Hepsipay, ilk reklam filmiyle yayında.

 

Hepsiburada’nın kullanıcılara ödeme kolaylığı sağlayan uygulaması Hepsipay, ilk reklam filmiyle izleyici karşısında. Yıllardır hiç eskimeyen ve ilk olarak Nilüfer tarafından seslendirilen “Yaşamak Ne Güzel Şey” şarkısından doğan reklam filmi Hepsipay ile Hepsiburada’daki yaşayacağı ödeme kolaylığının altını çiziyor. Hayatı ve alışverişi kolaylaştıran Hepsipay, e-ticaret ve online alışveriş deneyimini yeni bir seviyeye çıkarıyor.

 

Üç ana karakterin alışverişle ilgili yaşadığı zorlukla başlayan reklam filmi, Hepsipay’in kareye girmesi ve yaşanan zorluklara çözüm bulması üzerinden ana mesajını veriyor. Kart limitinin yetersiz olması sebebiyle istediğini alamayan genç bir kadın, Hepsipay’le Hemen Al Sonra Öde özelliğinden yararlanarak, özel tanımlanan limitiyle 12’ye varan taksitle istediği ürünü alırken, başka bir kullanıcı ‘Tek tıkla hızla öde’ seçeneğiyle kartını Hepsipay’e tanımlamanın kolaylığını yaşıyor. Farklı bir karede, ürün iadesi yapmak isteyen bir genç ise, HepsiJet ile kapısından iade ettiği ürünün ücretini anında Hepsipay hesabında görüntüleyip, kesintisiz bir alışveriş deneyimi yaşıyor.

 

Hepsipay’in ayrıcalıklı dünyasının anlatıldığı reklam filmini ana temasını oluşturan şarkıyı, ünlü şarkıcı Aydilge yeniden seslendiriyor. TBWA imzalı reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Ozan Yalabalık var.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı