Goodyear, kamyon lastiklerindeki iddiasını DAF iş birliği ile vurguladı

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, 1997’den itibaren 'Uluslararası Yılın Kamyonu' ödülüne layık görülen DAF kamyonlarının, yeni modelleri arasında bulunan yeni nesil DAF XF, XG ve XG+ modellerinde orijinal ekipman olarak yer alacak. Bu yeni modelleri tanıtmak üzere DAF’ın ev sahipliğinde 25-27 Ekim tarihleri arasında Kocaeli Körfez Pisti’nde gerçekleşen lansmanda, araçlarda yer alan Goodyear Fuelmax Endurance modeli dikkat çekti. Goodyear, Kocaeli Körfez pistinde yapılan etkinlikte sektöre damga vuran KMAX Cargo ve KMAX Gen-2 ürünlerini de sergiledi.

 

Goodyear, kamyon üreticilerinin sektördeki geleceğe yönelik planlamalarını desteklemeyi sürdürüyor. Bu doğrultuda, DAF kamyonlarının yeni modellerinin Kocaeli Körfez Pisti’ndeki lansmanında etkinlikte yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Goodyear Lastikleri T.A.Ş Ticari Lastikler Direktörü Temel Doğanay“DAF Trucks’ın basına ve sektör profesyonellerine yönelik olarak gerçekleştirdiği bu önemli lansmanda yer almaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Goodyear, bir lastik tedarikçisinden çok daha fazlası olarak araç markalarıyla çalışıyor, müşterilerinin yenilikçi hizmetler ve gelişmiş düşük yuvarlanma dirençli lastiklerle performans, sürdürülebilirlik ve verimliliğini optimize etmesini hedefliyor. Kendini işine adamış bir geliştirme ortağı olan Goodyear, kamyon üreticilerini geleceğe yönelik planlama konusunda desteklemeyi de sürdürüyor. Örneğin, yeni tanıtılan Fuelmax Endurance lastiğimiz, DAF'ın yeni nesil kamyonlarına daha düşük yuvarlanma direnci sağlarken aracın karbon ayak izini 2 oranında azaltmayı destekliyor. Goodyear olarak sadece bu modelde değil KMAX Cargo ve KMAX Extreme ürünlerimizle de sektördeki iddiamızın altını çiziyoruz” diye konuştu.

 

Yüksek kilometre ömrü, kopma ve yolunmalara karşı dayanıklılık, sağlamlık ve kaplanabilirlik sunan KMAX Cargo ve yüksek kilometre ömrü, ısıya karşı dayanıklılık, akaryakıt tasarrufu, sağlamlık ve kaplanabilirlik sunan KMAX Extreme, ticari araç pazarında önde gelen modeller arasında yer alıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı