EÜTF Hastanesinde yardımcı hizmetler personeline ‘İletişim ve Beden Dili’ eğitimi verildi

Egeli İletişimcilerden sağlık çalışanlarına hizmet içi eğitim

 

 Ege Üniversitesi(EÜ) İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Kişilerarası İletişim Anabilim Dalı öğretim elemanları tarafından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (EÜTF) Hastanesi yardımcı hizmetler personeline “Temel İletişim Becerileri ve Beden Dili” eğitimi verildi. Eğitimde bin 200 yardımcı hizmetler personeli, alanında uzman eğitimcilerden temel iletişim becerileri ve beden dili konularında bilgiler aldı.

 

Eğitimi, EÜ Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Kişilerarası İletişim Anabilim Dalı öğretim elamanları Prof. Dr. Ayşen Temel Eğinli, Doç. Dr. Didem Özşenler, Dr. Miray Beşbudak, Arş. Gör. Neslihan Özmelek Taş, Arş. Gör. Azra Nazlı verdi. Başarılı geçen eğitim dönemi sonunda EÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilgehan Gültekin, öğretim üyelerini makamında ağırlayarak tebrik etti.

 

Dekan Prof. Dr. Gültekin, “İletişim Fakültesi olarak alanında uzman ve nitelikli akademisyenlerimiz tarafından kurum içi eğitimlerle hizmet kalitemizi artırmaya yönelik çalışmalara önem veriyoruz. Bu noktada akademisyenlerimiz bin 200 yardım hizmetler personelimize temel iletişim becerileri ve beden dili eğitimi verdi. Kendilerine sundukları değerli katkılar için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Öğretim üyeleri teşekkür belgelerini Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim yardımcısı Prof. Dr. Ceyda Kabaroğlu ile Tıp Fakültesi Hastanesi Destek ve Otelcilik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Dr. Dyt. Selda Seçkiner’in elinden aldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı